Archiwa tagu: dlaewangelizacji

Świadectwa i Zdjęcia Kurs NOWE ŻYCIE

_DSC5697

Na naszej stronie parafialnej w zakładce GRUPY PARAFIALNE / SZKOŁA NOWEJ EWANGELIZACJI pojawiły się świadectwa z kursu Nowe Życie organizowanego przez naszą parafialną Szkołę Nowej Ewangelizacji w którym uczestniczyło 57 osób. Ze względu na naprawdę duże zainteresowanie informujemy już dziś że kolejny kurs odbędzie się w Maju. Zachęcamy do przeczytania świadectw i zastanowienia się nad uczestnictwem w nim.. Zdjęcia Kurs Nowe Życie 21-23 Marca 2014r.

Nowe Życie

W dniach 21-23 marca w naszej parafii odbył się już po raz 7 Kurs Nowe Życie. Prowadziła go nasza Parafialna Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Chrzciciela. Bóg nas zaskakiwał każdego dnia. Zgłoszeń na Kurs było o wiele więcej, niż mogliśmy przewidzieć. Ostatecznie uczestników Kursu było 57 osób, w tym 20 z naszej parafii.

Jest to niesamowite narzędzie ewangelizacji. Przez głoszony Kerygmat, Bóg bardzo przyznaje się do tego dzieła, błogosławi i dotyka swoją Miłością. Jako prowadzący Kurs, mieliśmy wielką łaskę służenia Bogu i ludziom. Wierzymy, że to nie koniec.
Ze względu na wielkie zapotrzebowanie, pragnienia ludzi – koleleny Kurs odbędzie się w maju. Dokładny termin zostanie podany.

Dziękujemy księdzu Proboszczowi za wszelką życzliwość i otwartość na dzieło Nowej Ewangelizacji.

Zapraszamy także Ciebie na spotkania SNE św. Jana Chrzciciela w każdy czwartek na godz. 19.00.