Archiwa tagu: Roraty

Roraty 2014

Roraty w Zwycięskiej jak co roku przyciągają serduszka dziecięce do Serca Matki Bożej, pod którym bije w Adwencie maleńkie serduszko Jezuska. Czekamy razem z Wami na Jego Narodzenie i codziennie spotykamy się o 18.00. Trzymamy wysoko lampiony i przynosimy ze sobą obowiązkowo  u ś m i e c h. W tym roku czas naszego oczekiwania wypełniają Słowem Bożym i radością nasi księża: ks. Proboszcz, ks. Wojciech, ks. Sebastian i Ks. Michał …jest też z nami codziennie nasz szczególny gość: ks. bp Antoni Długosz
Możecie zobaczyć na naszej stronie zdjęcia i że nas jest duuuużo… a możecie też zobaczyć siebie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY codziennie, nie tylko NA naszą STRONĘ, ale przede wszystkim do KOŚCIOŁA przy ul. Słowackiego  ( ksw )


Zakończył się październik – miesiąc modlitwy różańcowej.

SONY DSC 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dzisiaj po mszy św. o godz. 10.30 dzieciom zostały wręczone nagrody, które codziennie uczęszczały do kościoła na wspólny Różaniec św. Spośród najmłodszych wielu uczniów  otrzymało nagrody  (piękne figurki św.  Jana Pawła II i słodkości).  Pamiętajcie! Główna  i najważniejsza nagroda zapisana jest  w NIEBIE. Dziękujemy za piękne świadectwo wiary najmłodszym parafianom, szczególnie tym, którzy codziennie (31 razy) – rezygnując z zabawy, oglądania telewizji, gry na komputerze- brali do ręki różaniec i gorliwie oddawali cześć Maryi i Jezusowi. Należą do nich: Zuzia Urbaniec kl. II, Madzia Domańska kl. II, Patryk Joński kl. III i Szymon Kleszczewski (ministrant) kl. IV. Kto nie zdążył pomodlić się modlitwą różańcową, niech pamięta! Przed nami RORATY! Nowa przygoda z JEZUSEM i MARYJĄ. Zapraszamy.