Archiwa tagu: KSM

Bal Wszystkich Świętych

 

W tym roku po raz pierwszy w czwartek 30 X 2014r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 33 „BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH” – HOLY WINS. Cała społeczność szkolna  (dzieci z naszej parafii ) wzięła  udział  w zabawie tanecznej oraz inscenizacji o świętych. Bal był  inspiracja dla dzieci w poznawaniu świętych i naśladowaniu ich życia. Na lekcjach religii uczniowie  malowali obrazki świętych, jak i poznawali  ich życiorysy. Każdy uczeń prezentował swojego patrona. W ten sposób wszyscy zostaliśmy ubogaceni  życiem tych, którzy przed nami żyli a dziś cieszą się wiecznym szczęściem przebywania z Bogiem.
Za przygotowanie balu odpowiedzialni byli katecheci: pani Dorota Piętak (św. Dorota) i ks. Andrzej Witek (św. Andrzej). Inscenizację o świętych  przygotowali uczniowie  z kl. IV a pod opieką pani Doroty Piętak. Wspaniałą zabawę poprowadził ks. Andrzej Witek z młodzieżą  należącą do KSM-u  z parafii św. Pustelników.                                                                                                                                    Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i za wszelką pomoc tym wszystkim dzięki którym bal ten mógł się odbyć. 

Zapraszamy do galerii.


Wieczornica poświęcona Janowi Pawłowi II podziękowanie za kanonizację.

10269999_687465177966642_331623711_nKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży pragnie zaprosić każdego na wieczornicę poświęconą Janowi Pawłowi II jako podziękowanie za dar kanonizacji. Odbędzie się ona 26 kwietnia o godz. 20:00 w Parafia pw. NMP Zwycięskiej (ul. Słowackiego 19/21). Po wieczornicy będzie możliwość ucałowania RELIKWII JANA PAWŁA II. Całość zakończymy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

 

Link do wydarzenia na Facebooku