Archiwa tagu: Archidiecezja

Roraty 2014

Roraty w Zwycięskiej jak co roku przyciągają serduszka dziecięce do Serca Matki Bożej, pod którym bije w Adwencie maleńkie serduszko Jezuska. Czekamy razem z Wami na Jego Narodzenie i codziennie spotykamy się o 18.00. Trzymamy wysoko lampiony i przynosimy ze sobą obowiązkowo  u ś m i e c h. W tym roku czas naszego oczekiwania wypełniają Słowem Bożym i radością nasi księża: ks. Proboszcz, ks. Wojciech, ks. Sebastian i Ks. Michał …jest też z nami codziennie nasz szczególny gość: ks. bp Antoni Długosz
Możecie zobaczyć na naszej stronie zdjęcia i że nas jest duuuużo… a możecie też zobaczyć siebie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY codziennie, nie tylko NA naszą STRONĘ, ale przede wszystkim do KOŚCIOŁA przy ul. Słowackiego  ( ksw )


Nowe Życie

W dniach 21-23 marca w naszej parafii odbył się już po raz 7 Kurs Nowe Życie. Prowadziła go nasza Parafialna Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Chrzciciela. Bóg nas zaskakiwał każdego dnia. Zgłoszeń na Kurs było o wiele więcej, niż mogliśmy przewidzieć. Ostatecznie uczestników Kursu było 57 osób, w tym 20 z naszej parafii.

Jest to niesamowite narzędzie ewangelizacji. Przez głoszony Kerygmat, Bóg bardzo przyznaje się do tego dzieła, błogosławi i dotyka swoją Miłością. Jako prowadzący Kurs, mieliśmy wielką łaskę służenia Bogu i ludziom. Wierzymy, że to nie koniec.
Ze względu na wielkie zapotrzebowanie, pragnienia ludzi – koleleny Kurs odbędzie się w maju. Dokładny termin zostanie podany.

Dziękujemy księdzu Proboszczowi za wszelką życzliwość i otwartość na dzieło Nowej Ewangelizacji.

Zapraszamy także Ciebie na spotkania SNE św. Jana Chrzciciela w każdy czwartek na godz. 19.00.