Intencje Mszalne

    INTENCJE MSZALNE  

Parafia NMP Zwycięskiej w Częstochowie – (02.12.2019 – 08.12.2019)

 

PONIEDZIAŁEK – 02. 12. 2019

06.45   1. + Ks. bp Franciszek Musiel – od Żywego Różańca 

  1. + Janina Biś (1 r. śm.) – od syna żoną

18.00 1. + Marian Mofina – od córki Renaty z rodziną

  1. + Barbara Noga – dar serca od Elżbiety Szewczyk i Bogusi Szewczyk
  2. + Natalia Wyrwał – od Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5 w Częstochowie

WTOREK  – 03. 12. 2019

06.45 1. + Piotr Nabiałek – od matki chrzestnej z córkami i zięciami

2 + Andrzej Kiereś – od sąsiadów z bloku

  1. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Pawła, Bogdana i Waldemara

18.00 1. + Wacława Przybylska – od Władysława Pietrzaka

  1. + Barbara i Franciszek Strączyńscy
  2. + Franciszek Gąszczak – od Wiesławy i Tomasza Onoszków

ŚRODA – 04. 12. 2019

06.45   1. + Teodora, Jan, Stanisław i Wiesław Snopek; Stefan Cieśla

  1. + Elżbieta Korusiewicz-Bednarek – od sąsiadów: Wołczyńskiej, Kucharskich i Johymczaków
  2. + Barbara Kajdana – od Zakładu Pogrzebowego Oaza
  3. O potrzebne łaski w posłudze duszpast. dla Księdza Proboszcza – od Wspólnoty Domowego Kościoła

18.00 MSZA Św. Z NOWENNĄ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK – 05. 12. 2019

06.45    + Maria, Krystyna, Bolesław, Andrzej i Maciej Stala

18.00 1. + Marianna Wiśniewska – od koleżanek i kolegów z Technikum Rolniczego w Złotym Potoku

  1. + Piotr Ciesielski – od rodziny Benduch
  2. + Włodzimiera i i Feliks Rankowscy oraz zmarli z ich rodzin
  3. + Franciszek Gąszczak – od Sławomira Onoszko z rodziną

PIĄTEK – 06. 12. 2019

 06.45    + Wiktoria (62 r. śm.) i Maksymilian – od córki

18.00 1. + Elżbieta Walczak – od Krystyny i Pawła Ptaków 

  1. + Irena Kowalczyk – od Iwony z dziećmi i Wiesi
  2. + Maria Gawrońska (1 r. śm.) – od córki Marii Kupczyk z mężem Grzegorzem i wnuczki Edyty z synem
  3. + Genowefa Janiszewska – od dzieci z rodzinami

SOBOTA – 07. 12. 2019

 06.45    + Franciszek Gąszczak – od rodziny Ciepłych i Nicewiczów

18.00 1. + Piotr Nabiałek – od Andrzeja Korzenia z żoną

  1. + Krystyna i Józef Uroda; Tadeusz Sala – od Ireny
  2. + Marian i Maria Pisarek; Bolesław i Maria Nowiccy; Andrzej Jóźwik; Wanda Skalik
  3. + Krystyna Kulka – od siostry Barbary z rodziną oraz Teresy i Janusza Galińskich

NIEDZIELA – 08. 12. 2019

07.30    + Maria, Franciszek, Teresa i Tadeusz Bąkowie; Grzegorz Broda

09.00 1. + Marian Łukaszewski; Marianna, Władysław, Marcin, Józef i Jakub Guła

  1. + Genowefa Gołąb

10.30    1. + Bolesław, Marianna i Bolesław Rokita

  1. + Edmund Jakubik – od rodziny

12.00    + Edmund Jakubik (5 r. śm.) – od żony i dzieci z rodzinami

18.00    + Andrzej, Jan, Helena, Henryk i Jerzy Czarneccy

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.