Archiwa tagu: Zwycięskiej

Roraty 2014

Roraty w Zwycięskiej jak co roku przyciągają serduszka dziecięce do Serca Matki Bożej, pod którym bije w Adwencie maleńkie serduszko Jezuska. Czekamy razem z Wami na Jego Narodzenie i codziennie spotykamy się o 18.00. Trzymamy wysoko lampiony i przynosimy ze sobą obowiązkowo  u ś m i e c h. W tym roku czas naszego oczekiwania wypełniają Słowem Bożym i radością nasi księża: ks. Proboszcz, ks. Wojciech, ks. Sebastian i Ks. Michał …jest też z nami codziennie nasz szczególny gość: ks. bp Antoni Długosz
Możecie zobaczyć na naszej stronie zdjęcia i że nas jest duuuużo… a możecie też zobaczyć siebie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY codziennie, nie tylko NA naszą STRONĘ, ale przede wszystkim do KOŚCIOŁA przy ul. Słowackiego  ( ksw )


Przedstawienie o Janie Pawle II

W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 33 przygotowały piękne przedstawienie
o młodzieńczych latach Jana Pawła II. Bardzo gorąco dziękujemy młodym artystą oraz paniom nauczycielkom za przedstawienie nam sylwetki młodego Papieża jak i jego rodziny.

Zdjęcia z tego przedstawienia dostępne są w Galerii.


Świadectwa i Zdjęcia Kurs NOWE ŻYCIE

_DSC5697

Na naszej stronie parafialnej w zakładce GRUPY PARAFIALNE / SZKOŁA NOWEJ EWANGELIZACJI pojawiły się świadectwa z kursu Nowe Życie organizowanego przez naszą parafialną Szkołę Nowej Ewangelizacji w którym uczestniczyło 57 osób. Ze względu na naprawdę duże zainteresowanie informujemy już dziś że kolejny kurs odbędzie się w Maju. Zachęcamy do przeczytania świadectw i zastanowienia się nad uczestnictwem w nim.. Zdjęcia Kurs Nowe Życie 21-23 Marca 2014r.

KAMACH

_DSC0366W Niedzielę w naszej parafii zakończył się Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej. Kurs był prowadzony przez Bytomską Szkołę Nowej Ewangelizacji za co im serdecznie dziękujemy. Jest to kurs który pogłębia modlitwę osobistą i wspólnotową, aby w uporządkowany i pozbawiony emocji sposób uczestniczyć i prowadzić spotkania modlitewne. Zdjęcia z tego spotkania są już dostępne w naszej Parafialnej Galerii.