Archiwa tagu: Nowej

Roraty 2014

Roraty w Zwycięskiej jak co roku przyciągają serduszka dziecięce do Serca Matki Bożej, pod którym bije w Adwencie maleńkie serduszko Jezuska. Czekamy razem z Wami na Jego Narodzenie i codziennie spotykamy się o 18.00. Trzymamy wysoko lampiony i przynosimy ze sobą obowiązkowo  u ś m i e c h. W tym roku czas naszego oczekiwania wypełniają Słowem Bożym i radością nasi księża: ks. Proboszcz, ks. Wojciech, ks. Sebastian i Ks. Michał …jest też z nami codziennie nasz szczególny gość: ks. bp Antoni Długosz
Możecie zobaczyć na naszej stronie zdjęcia i że nas jest duuuużo… a możecie też zobaczyć siebie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY codziennie, nie tylko NA naszą STRONĘ, ale przede wszystkim do KOŚCIOŁA przy ul. Słowackiego  ( ksw )


KAMACH

_DSC0366W Niedzielę w naszej parafii zakończył się Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej. Kurs był prowadzony przez Bytomską Szkołę Nowej Ewangelizacji za co im serdecznie dziękujemy. Jest to kurs który pogłębia modlitwę osobistą i wspólnotową, aby w uporządkowany i pozbawiony emocji sposób uczestniczyć i prowadzić spotkania modlitewne. Zdjęcia z tego spotkania są już dostępne w naszej Parafialnej Galerii.